Regeneracja pompowtryskiwaczy

Naprawa pompowtrysków

Firma Bosch Service-Pawlik zajmuje się także naprawą pompowtryskiwaczy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie od tego, gdzie mieszkacie. Mimo, że siedziba firmy znajduje się w Stalowej Woli to przyjmujemy zlecenia z całej Polski, a nawet spoza obszarów naszego kraju. Jeśli nie są Państwo w stanie odwiedzić nas na miejscu, wysyłamy kuriera, który odbierze uszkodzone pompowtryskiwacze, a my zajmiemy się resztą (w tym celu prosimy kontaktować się pod numerem: 601-856-277).

Priorytetem naszej pracy jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług, która idzie w parze z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii oraz bazowaniem wyłącznie na oryginalnych urządzeniach. Regenerację pompowtryskiwaczy przeprowadzamy na stołach probierczych znanych, sprawdzonych firm. Nie boimy się inwestować w coraz nowsze narzędzia pracy, bo wiemy jak ogromny wpływ ma to na ostateczny efekt. Właściwie przeprowadzona naprawa pompowtrysków skutkuje dalszą, bezawaryjną ich pracą. W związku z tym otrzymują też od nas Państwo roczną gwarancję na zregenerowane pompowtryskiwacze, bez limitu kilometrów.

Pompowtryskiwacz – istota działania i regeneracja

Pompowtryskiwacz to urządzenie służące do hydraulicznego wtrysku paliwa w silniku diesla. Jest on napędzany od wałka rozrządu, zdarza się też, że odbywa się to poprzez element pośredni – jakim może być dźwignia wahliwa i popychacz. Pompowtryskiwacz, jak też wskazuje na to sama jego nazwa, jest urządzeniem łączącym w sobie funkcje pompy wtryskowej i sterowanego elektrozaworem wtryskiwacza.

Regeneracja pompowtrysków to proces, od którego wiele zależy, bowiem dzięki takiej naprawie klient jest w stanie zaoszczędzić dużo pieniędzy. Z tej racji staramy się, aby wszystko przebiegało zawsze zgodnie z zamierzonym planem.

Pompowtryskiwacz, który dotarł już do naszej pracowni, poddawany jest ogólnej ocenie, oględzinom. Następnie rozkładamy go na pojedyncze elementy, aby móc przeprowadzić ich kontrolę na mikroskopach cyfrowych. W dalszej kolejności przeprowadzany zostaje test rozpylania oraz wykonywane jest czyszczenie termiczno-chemiczne w specjalnych urządzeniach firmy Zapp Diesel. Później sprawdzamy i ewentualnie regulujemy ciśnienie otwarcia końcówki wtrysku oraz składamy część wtryskową. Po czym dokonywane jest badanie komputerowe pompowtryskiwacza na stole probierczym. Do tego celu używamy stołu firmy EPS 205. Uzyskujemy dane na podstawie m.in. testu chrypienia wtryskiwacza i sprawdzenia szczelności końcówki wtrysku. Po przeprowadzonym badaniu, wymieniamy uszkodzone elementy zespołu wtryskowego oraz uszczelniacze. Dalej przychodzi już pora na badanie komputerowe pełnego, kompletnego pompowtryskiwacza. W tym przypadku odbywa się ono na stole probierczym Bosch EPS 18. Sprawdzona zostaje m.in. strona elektryczna, dawka i przelew przy pełnym i pośrednim obciążeniu. Wygenerowane wyniki dają nam pewność, że naprawiony pompowtryskiwacz ma właściwe parametry.

Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie - przyjmujemy zlecenia z całej Polski: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała, Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów, Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice, Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice

Województwo: Mazowieckie, Śląskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Pomorskie, Lubelskie, Podkarpackie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-mazurskie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Opolskie, Lubuskie.

Bosch Service Pawlik

ul. KEN 20

37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

tel. 725 801 801

pawlik.sw@bosch-service.pl

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

100% Zaufania